Dostupnost

Objekt parkovacího domu těží z vynikající polohy na jižním okraji historického centra Českých Budějovic. Sousedí přímo se zimním stadionem a nákupním a administrativním centrem CB CITY, které je aktuálně obsazeno především kancelářemi společnosti Eon.

Parkovací dům je snadno dostupný všemi dopravními prostředky.

K jeho dosažení nebo k pokračování cesty od něj lze snadno využít hromadné městské dopravy. Autobusové a trolejbusové zastávky „U Soudu“ a „U zimního stadionu“ se nacházejí v přímém sousedství parkovacího domu a jejich linky jej spojují přímými spoji se všemi důležitými částmi města (vlakové nádraží, autobusové nádraží, výstaviště, nákupní centra).

Automobilem je dobře dostupný ze všech směrů. Do navigace je třeba zadat ulici F.A. Gerstnera 52, případně souřadnice 48°58’15″N, 14°28’22″E. Orientačním bodem je také budova Zimního stadionu.

 

Vybavenost

Umístění parkovacího domu v centru města poskytuje nájemcům i návštěvníkům mnoho možností nákupů v blízkém okolí. Snadno dosažitelná je veškerá kultura v centru města nebo např. hokejové utkání na sousedním zimním stadionu.

Nejbližšími možnostmi ubytování jsou hotely Dvořák a Zvon na hlavním náměstí Přemysla Otakara II. (300m) a hotel Budweis u slepého ramene řeky Malše (400m).

Vedle služeb v samotné budově mohou nájemci a návštěvníci tedy využít nedaleké:

obchody: v centru města a v sousední administrativní budově CB CITY
restaurace a kavárny: City Gastro (50m), Modrý Dveře (200m), Potrefená Husa (300m), Hotel Zvon (300m), Hotel Budweis (400m) a mnoho dalších
pobočky bank: UniCredit, Raiffeisen, Komerční banka, Sberbank, Česká spořitelna
sportovní zařízení: Fitness 14 (50m), zimní stadion (50m), plavecký stadion (400m), tenisový areál Tonstav Servis (500m)
hotely: Zvon, Dvořák, Budweis